Targi Boho Weddings, czyli wszyscy na weekend do Krakowa!

Jesień to zdecydowanie czas Par Młodych! W salonach pojawiają się nowe kolekcje sukni ślubnych, a sezon targów ślubnych trwa w najlepsze. Niestety większości z Was targi kojarzą się tylko z przeciskaniem się przez tłumy i dziwnym uczuciem napięcia, zamiast z inspirującym dniem spędzonym we dwoje. Targi Boho Weddings udowodnią Wam, że jednak może być romantycznie i na spokojnie! 

Jestem przekonana, że te krakowskie targi to wielki ukłon w stronę par, które wolą kameralne wydarzenia z klasą i przede wszystkim klimat boho! Dlatego zostałam Patronem Medialnym targów Boho Weddings, z czego jestem straszliwie dumna! 😉 

Targi Boho Weddings – CO, GDZIE I KIEDY?

Na początek praktyczne informacje, bo wiem, że tego szukacie. Przede wszystkim Targi Boho Weddings są darmowe! Dlatego nawet jeśli nie jesteście z Krakowa, proponuję Wam wypad na romantyczny weekend do tego miasta 🙂 

KIEDY: NIEDIZELA 27.10.2019 godz.11-18:00
GDZIE: FORUM WYDARZEŃ, ul. Konopnickiej 28, Kraków 
WSTĘP WOLNY
Wydarzenie: www.facebook.com/events/928314620846863/ 
Warto dołączyć do wydarzenia, bo tam znajdziecie wystawców 🙂 

Targo Boho Weddings – kameralne, z klimatem, wyjątkowe! 

Te wyjątkowe targi ślubne w Krakowie odbędą się po raz pierwszy, a swoją premierę będą miały w uwielbianym przez mieszkańców Forum Wydarzeń. Cel przyświecający nadchodzącemu wydarzeniu to zebranie najpiękniejszych inspiracji i ludzi kochających klimat boho w jednym miejscu. Targi Boho Weddings będą różnorodne, tak, aby przyszli Nowożeńcy mogli znaleźć wszystko czego potrzebują. Będzie pięknie! 

Wystawcy Boho

Boho weddings powstało z miłości do naturalnego, niewymuszonego piękna. Wśród wystawców spotkacie projektantów zwiewnych, koronkowych sukienek, garniturów,  oryginalnych jubilerów, florystów tworzących małe cuda, wedding plannerów o szczególnej wrażliwości. Dekoratorów o niekonwencjonalnym spojrzeniu, właścicieli klimatycznych obiektów oraz sal weselnych, zespoły muzyczne umiejące oddać klimat boho. Fotografów oraz filmowców, którzy zatrzymują czas w pięknych kolorach i kadrach. Fotobudki pełne innych, niż wszystkie dodatków. Będą też cukiernie z pysznymi wypiekami cieszącymi oko i klimatyczne bary. Nie zabraknie fryzjerów, makijażystów, barberów, czy producentów obuwia ślubnego. No i oczywiście to co kochamy, czyli detale, dodatki, ozdoby – wszystko w klimacie boho.

Kto za tym stoi, czyli targi z duszą 

Wiecie co najbardziej uwielbiam w alternatywnych i kameralnych targach? To, że za całym tym przedsięwzięciem stoją prawdziwe twarze, ludzie z pasją. Targi Boho Weddings organizują trzy kreatywne dusze. Nie braknie im doświadczenia w podobnych eventach – Kinga Ciniewska to organizatorka krakowskich alternatywnych targów ślubnych Happy Together i targów mody, zabawek oraz akcesoriów dziecięcych Kraków Łał.  Dominika Mróz i Iza Tomica to organizatorki targów zielonych wnętrz – Planty oraz targów stylu boho – Bohemian. 

No to kto nabrał ochoty na weekend w Krakowie? 😉

Jedna myśl na temat “Targi Boho Weddings, czyli wszyscy na weekend do Krakowa!

Dodaj komentarz