POZNAJ MNIE / KONTAKT I WSPÓŁPRACA

Cześć!

Mam na imię Dominika i piszę do Ciebie z Warszawy, a dokładniej to z mojej ukochanej zielonej kanapy.  Miło mi Cię poznać!

Organizacją wesel i samym stylem rustykalnym zainteresowałam się oczywiście przed naszym ślubem w 2017 roku. Ale prawdziwą zajawkę na ślubne trendy i klimat boho złapałam dopiero kilka miesięcy po ślubie, gdy założyłam tego bloga i Instagrama. Śledzę trendy, wybieram te, które do mnie trafiają i przekazuję je Tobie!

To jak, zostaniesz dłużej? 😉

Aby wiedzieć o każdym wpisie, obserwuj moje media społecznościowe:

WSPÓŁPRACA

Jeśli szukasz mikroinfluencerów ślubnych do współpracy, odezwij się – jestem otwarta na ciekawe działania z Twoją marką.

Jakie? Przede wszystkim dopasowane. Na moim blogu kładę nacisk na rustykalne, boho, folkowe trendy weselne, ale nie brakuje tu też porad uniwersalnych, z których skorzysta absolutnie każdy, kto w organizacji ślubu błądzi jak dziecko we mgle 🙂

Chcę pomóc młodym parom, aby ich ślub był dopieszczony w każdym detalu.  Dlatego polecę tylko coś, w co wierzę, co mi się spodoba, co uznam za użyteczne.

Mam dla Ciebie kilka pomocnych faktów o mnie i o blogu.

  • Najmocniej działam na Instagramie @mojerustykalnewesele.pl– tam „spotykam się” z przyszłymi pannami młodymi oraz już żonami, które najczęściej ze mną zostają po ślubie 🙂 Dzielę się tam inspiracjami, wiedzą i trochę prywatnym życiem.
  • Chcę, by mój blog był kompedium wiedzy i pomysłów w temacie wesela i wydarzeń okołoślubnych.
  • Na co dzień pracuję jako Social Media Manager, dlatego z przyjemnością mogę wziąć na siebie promowanie treści, które razem stworzymy.
  • Przemyślę i rozpatrzę indywidualnie każdą formę współpracy, oprócz tych niezgodnych z polityką Facebooka lub Googla (takich, jak kupowanie linków).
  • Moi czytelnicy, szczególnie ci nowi, którzy trafiają na bloga z wyszukiwarki, mocno angażują się w treści i zagłębiają się w kolejne podstrony. Średnio spędzają na stronie niemal 3 minuty, a współczynnik odrzuceń to tylko 13% ! Z każdym miesiącem liczba użytkowników rośnie.

Statystyki bloga lipiec 2019

Zapraszam do kontaktu i do usłyszenia!

monmariagerustique@gmail.com