POZNAJ MNIE / KONTAKT

Cześć!

Nazywam się Dominika Matyszewska, mam 26 lat. Jestem z moim mężczyzną już ponad 10 lat, dlatego nasze zaręczyny i ślub, to były dla nas bardzo emocjonujące i ważne wydarzenia. Pobraliśmy się w lipcu 2017 roku – nie do wiary, jak ten czas szybko leci! Nasze wesele było zdecydowanie najlepszą imprezą w życiu i życzę takich odczuć każdemu! Pochodzimy z Podlasia i tam też odbyło się nasze rustykalne przyjęcie. Na co dzień jednak żyjemy w Warszawie i pracujemy w branży reklamowej. Kochamy psy i podróże. Jakimś dziwnym trafem, odkąd zaręczyliśmy się w Rzymie, wszystkie drogi prowadzą nas do Włoch 🙂

Jeśli masz jakieś pytania, to chętnie służę radą!  Napisz do mnie: monmariagerustique@gmail.com

Aby wiedzieć o każdym wpisie, obserwuj moje media społecznościowe:

WSPÓŁPRACA

Jeśli szukasz mikroinfluencerów ślubnych do współpracy, odezwij się – jestem otwarta na ciekawe działania z Twoją marką.

Jakie? Przede wszystkim dopasowane. Na moim blogu kładę nacisk na rustykalne, boho, folkowe trendy weselne, ale nie brakuje tu też porad uniwersalnych, z których skorzysta absolutnie każdy, kto w organizacji ślubu błądzi jak dziecko we mgle 🙂

Chcę pomóc młodym parom, aby ich ślub był dopieszczony w każdym detalu.  Dlatego polecę tylko coś, w co wierzę, co mi się spodoba, co uznam za użyteczne.

Mam dla Ciebie kilka pomocnych faktów o mnie i o blogu.

  • Blog prowadzę od końca października 2017.
  • Najmocniej działam na Instagramie @mojerustykalnewesele.pl– dzielę się tam inspiracjami, trendami i prywatnymi zdjęciami ślubnymi, przekazuję ciekawostki i tipy.
  • Chcę, by mój blog był kompedium wiedzy i pomysłów w temacie wesela i wydarzeń okołoślubnych.
  • Na co dzień pracuję jako Social Media Manager, dlatego z przyjemnością mogę wziąć na siebie promowanie treści, które razem stworzymy.
  • Przemyślę i rozpatrzę indywidualnie każdą formę współpracy, oprócz tych niezgodnych z polityką Facebooka lub Googla (takich, jak kupowanie linków).
  • Moi czytelnicy, szczególnie ci nowi, którzy trafiają na bloga z wyszukiwarki, mocno angażują się w treści i zagłębiają się w kolejne podstrony. Średnio spędzają na stronie niemal 3 minuty, a współczynnik odrzuceń to tylko 13% ! Z każdym miesiącem liczba użytkowników rośnie.

Statystyki bloga sierpień 2018

Zapraszam do kontaktu i do usłyszenia!

monmariagerustique@gmail.com