OFF Wedding – targi ślubne poza schematem

Od lat targi ślubne kojarzone są z wielkimi halami expo, tłumem, hałasem, męczącą atmosferą. OFF Wedding takie nie są! Wiem, bo już raz byłam, a teraz jako Patron medialny wydarzenia zapraszam Was do Warszawy na Mysią 3. Już w tą niedzielę 2 lutego! Ja będę 🙂 Przeczytaj dlaczego nie mogę się doczekać!

OFF Wedding 2019 – Łódź

Wesele to nie szablon – nietypowe rozwiązania i oryginalni wystawcy na Targach OFF Wedding

Wesele to nie szablon. Nawet jeśli chcesz, by Wasza impreza była w stylu rustykalnym, boho czy glamour, nie musisz powielać motywów z czyjegoś Instagrama 🙂 Możliwości są tysiące, a nawet setki! Ja na targach będę szukać świeżości i wiem, że ją znajdę, bo widziałam na liście wystawców moje ulubione małe manufaktury <3

OFF Wedding 2019 – Łódź

Piwo rzemieślnicze na imprezę? Koronkowe kolczyki? Obrączki Waszego projektu? Trzy razy TAK! Ciekawa też jestem co słychać w papeteriowych trendach i jakimi tortami zaskoczą nas cukiernicy.

OFF Wedding 2019 – Łódź

Na OFF Wedding w Warszawie nie tylko napijesz się Prosecco i porozmawiasz z wystawcami, ale weźmiesz udział w warsztatach, na których dowiesz się jak poradzić sobie z planowaniem, co może Cię zaskoczyć, jak przygotować zaproszenia i … no przecież nie zdradzę wszystkiego!

OFF Wedding 2019 – Łódź

Lubisz minimalizm? Naturalne klimaty? Oczekujesz indywidualnego podejścia do Was, jako Młodej Pary, bo marzysz o weselu, które będzie totalnie WASZE? No to widzimy się 2 lutego na Mysiej 3 w Warszawie!

Wstęp kosztuje 5 zł (płatne przy wejściu). W cenie otrzymacie magazyn wydany specjalnie na tę edycję targów. A w środku? Inspiracje, pomocne artykuły i… MOJE LOGO 😀 <3

Szczegółów szukajcie na stronie offwedding.pl/

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz